Konvice na kávu se slonem / coffee pot with elephant (žlutá/yellow)

Žlutá konvice na kávu se slonem

Yellow coffee pot with an elephant

 

Ø průměr/ base: 10,2 cm // 4 in

výška/ height: 19 cm // 7,4 in

objem/ volume: 0,7 liter // 23,6 fl oz

 

450 Kč
Skladem (1 ks)

[FOR ENGLISH CLICK HERE]

Žlutá konvice na kávu se slonem. Konvice přímo vybízí, aby se v ní uvařila voda a udělala káva. Naše nádobí je navrženo speciálně pro to aby se používalo! Konvice nejen, že mají krásně syté barvy, ale navíc jsou vyrobeny z oddolného materiál. Smatovaná konvice je výborný doplněk do vašeho domova na kávu, nebo jako váza na květiny, ale i originalní dárek pro vaši rodinu, kamarády, nebo kolegy z práce. Jisto jistě potěší milovníka barev nebo udělá radost k Vánocům nebo i jiné speciální události ať už bydlíte na venkově, nebo v centru města. V našem sortimentu máme i další smaltované výrobky, z kterých je možné sestavit praktickou a efektní sadu nádobí.

Vysoce kvalitní materiál: Naše smaltované konvice jsou z kvalitní posmaltované oceli. Jsou oddolné a jednuduše se čistí. Lze je používat každý den, nebo si je vystavit jako dekoraci. Smaltované konvice máme v několika bárvách. Motivy jsou unikátní, a od založení před 20 leti až po teď je kreslí naše zakladatelka, Markéta. Konvice můžete použít kdykoliv a kdekoliv - kuchyni dodají barvu, v přírodě, na ohni ohřejou vodu na čaj, a na pikniku nerozbijou. Konvice vodí teplo rovnoměrně, jednoduše se vnich dát vařit i ohřívat. Než je smaltovaná konvice hotova tak projde rukama několika lidem, smalt je zajímává technika, co používá skleněný prášek a pálí ho na 800C, což znamená, že každá konvice je trošičku jina, a můžou na ní být malé nedokonalosti (občas černá tečka, nebo hrbolel, ale my si myslíme, že to ke smaltu patří!

Co konvice snese? Plynový hořák, indukci, elektrickou i sklo-keramickou desku, oheň a dokonce i myčku. Pozor, nedavajte jej do mikrovlnky (je totiž z posmaltované oceli). Je to báječná alternativa k keramickým konvicím (idealní také pro Montessori a lesní školy a školky)

Ze života Smaltum

Instagram

Facebook

Máte zájem prodávat naše produkty?

Napište na info@smaltum.cz a my vám dáme víc informací.

 

ENGLISH

Yellow coffee pot with an elephant. The pot invites you to boil water in it and make coffee. Our enamelware is designed with the user in mind! It is not only a colourful decoration but a very useful addtion to your kitchen. You can either use it to make coffee in it, but also as a flower vase. It is an original present for a family member, a friend or a work collegue. A lover of colour will definitely appreciate it for Christmas or any other special occasion. Fit in perfectly in a countryside house or an urban home!

The pot conducts heat quickly and evenly, making it easy for you to control the temperature. Using the lid brings the contents of the pot to a boil faster, so that you can save time, energy and money while lowering your environmental impact. Stylish, easy to use and even dishwasher-safe, this charming pot can even be used while camping. Our fun enamel tea pot is sure to make a great gift for a friend, a family member, a colleague or special gift, perfect for Birthday or Christmas, or any special occasion. We have got other enamelwares so you can assemble your own set!

High-quality material: Enamel tea pots are made of enameled steel, which is durable, easy to clean and perfect to use in your everyday use as well as great on display. Our tea pots come in various vibrant colours. All our designs are completely unique, created exclusively by us. Our enamel tea pots can be used everywhere and anywhere - it’s a lovely and colourful addition to any kitchen and also perfect for the outdoors, camping, picnics, garden parties - simply essential for outdoor entertaining. Conducts heat quickly and evenly, making it easy for you to control the temperature when using on the hob. These tea pots are very much a hand-crafted product which means each pot might differ slightly and may contain slight imperfections such as dimples, colour blemishes and black dots - all a testament to how unique and charming enamel tea pots are.

Care instructions

  • Heatproof (can be used on gas, electric and ceramic hob, oven, induction, open fire )
  • Dishwasher safe
  • Perfect for camping.
  • Built to last!
  • Not suitable for microwave.

Get in touch FB:

Facebook

Instagram

Shop-owner wanting to sell our products?

Get in touch at info@smaltum.cz and we’ll happily provide more information!

Kategorie: Nádobí / Enamelware
Barva / colour: žlutá / yellow
Vzor / design: slon / elephant

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: